• Więcej o: Mamy Logo!

28.01.2023 r. - Mamy Logo!

• Data publikacji: 28.01.2023

W listopadzie w naszej szkole został ogłoszony konkurs, którego celem było wykonanie projektu LOGO SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU. Autorką zwycięskiej pracy jest Nikola Brwinowska, uczennica klasy VIII, której serdecznie gratulujemy!

• Więcej o: Sukcesy w konkursie plastycznym

15.01.2023 r. - Sukcesy w konkursie plastycznym

• Data publikacji: 15.01.2023

Z radością informujemy, że nasza uczennica Amelia Wójcik, zajęła I miejsce w konkursie plastycznym Ja nad Wisłą, organizowanym przez Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie przy współpracy z Warszawskim Komisariatem Policji Rzecznej oraz Legionowskim Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym w kategorii wiekowej uczniowie klas IV-VIII.

• Więcej o: „Dziękuję, niech go nigdy nie brakuje”

15.01.2023 r. - „Dziękuję, niech go nigdy nie brakuje”

• Data publikacji: 15.01.2023

W dniu 11.01.2023 r. dzieci z oddziału przedszkolnego i uczniowie klas I-III uczestniczyli w SPEKTAKLU INTERAKTYWNYM „MAGIA SŁÓW PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM”, zaprezentowanym przez STUDIO ATYSTYCZNE AKADA z Suwałk.

• Więcej o: Konkurs biblioteczny „Portret Bolka i Lolka” rozstrzygnięty!

04.01.2023 r. - Konkurs biblioteczny „Portret Bolka i Lolka” rozstrzygnięty!

• Data publikacji: 04.01.2023

Konkurs „Portret Bolka i Lolka” zorganizowany był dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Celami konkursu jest rozwijanie kreatywności, uzdolnień plastycznych, wrażliwości artystycznej dzieci, zdobywanie umiejętności posługiwania się różnymi technikami malarskimi oraz umożliwienie zaprezentowania talentu plastycznego.