Światowy Dzień Ziemi

(Zam: 30.04.2019 r., godz. 15.20)
rozstrzygnięcie konkursu fotograficznego "Śladami wiosny"
W tym roku szkolnym z okazji Światowego Dnia Ziemi został ogłoszony konkurs fotograficzny „Śladami wiosny”. Uczniowie klas IV-VIII przemierzali z aparatem fotograficznym najbliższe okolice, by uchwycić budzącą się do życia roślinność. Na konkurs wpłynęło 44 niezwykłych zdjęć, które obrazują piękno naszej Planety i mamy nadzieję, że wzbudzają także refleksję o potrzebie ochrony przyrody. Komisja w składzie; pani Katarzyna Gmurczyk z Gminnego Centrum Kultury, pani Beata Wyka-Lancholc nauczycielka w naszej szkole, pan Paweł Cybulski przedstawiciel Rady Rodziców oraz Wiktor Marcinkiewicz z Samorządu Uczniowskiego; przyznała trzy nagrody oraz cztery wyróżnienia. Wśród nagrodzonych i wyróżnionych znalazły się fotografie autorstwa: Mai Mościckiej (I miejsce), Apolonii Augustyniak (II miejsce), Dominiki Damięckiej (III miejsce), Karola Hrynkiewicza (wyróżnienie), Wiktorii Szczapa (wyróżnienie), Aleksandry Matuszewskej (wyróżnienie) i Julii Parnickiej (wyróżnienie). Laureatów nagrodzono kwiatami doniczkowymi oraz pamiątkowymi dyplomami. Zdjęcia laureatów można obejrzeć na gazetce w holu szkoły oraz w Galerii na stronie internetowej szkoły.
Gratulujemy młodym fotografom wrażliwym na piękno krajobrazu!

Wytworzył:Iwona Waliszewska, data: 30.04.2019 r., godz. 15.20
Wprowadził:Iwona Waliszewska-Bulik, data: 30.04.2019 r., godz. 15.20