(Zam: 04.06.2019 r., godz. 22.58)
moc atrakcji
Janusz Korczak pisał, ze gdy śmieje się dziecko śmieje się cały świat. I właśnie w naszej szkole w Dniu Dziecka nie zabrakło śmiechu, radości i mnóstwa atrakcji. A zaczęliśmy jak zawsze Biegiem Śladami Patronki na trasie z Głuch do Wszebor. Po biegu korzystaliśmy ze wszystkich atrakcji, o które zadbali Rodzice. A były to między innymi zajęcia z programowania z interaktywna grą Scottie Go!, gry i zabawy sportowe. Dzięki uprzejmości pracowników Urzędu Komunikacji Elektronicznej zobaczyliśmy także Mikrofalową Ruchomą Stację Pomiarową z wysuwanym masztem antenowym do wysokości 10 m służącą do kontroli sygnałów radiowych oraz Ruchomą Stację Monitoringową do monitorowania częstotliwości radiowych. Lecz największą niespodzianką tegorocznego Dnia Dziecka była możliwość spotkania z Zofią Noceti Klepacką, windsurferka, mistrzynią i dwukrotną wicemistrzynią świata, brązową medalistką XXX letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Dzięki spotkaniu poznaliśmy tajniki windsurfingu i podziwialiśmy brązowy medal olimpijski. Był też czas na pytania, autografy i pamiątkowe zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia Galerii Foto

Wytworzył:Iwona Waliszewska, data: 04.06.2019 r., godz. 22.58