Sukcesy z Norwidem

(Zam: 18.06.2019 r., godz. 23.07)
Wyróżnienie w powiatowym Konkursie Poetyckim "Cyprian Norwid - Poeta naszej Ziemi"
I miejsce w XII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida w Strachówce
Miło nam poinformować o kolejnych sukcesach naszych uczniów.
W XIX edycji konkursu „Cyprian Norwid Poeta naszej Ziemi”, w której wzięło udział 88 wykonawców, głównie z powiatu wołomińskiego, ale także z sąsiednich powiatów m.in. węgrowskiego i wyszkowskiego, wyróżnieniem nagrodzono Wiktorię Szczapa z klasy V w kategorii recytacja uczniów klas IV-VI.
W XII Powiatowym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Cypriana Norwida w Strachówce drużyna reprezentująca naszą szkołę w składzie: Natalia Kryśkiewicz, Kinga Bereda i Pola Augustyniak wywalczyły I miejsce. Spośród 13 drużyn ze szkól z powiatu wołomińskiego okazały się najlepsze.
Wszystkim laureatkom gratulujemy.

Wytworzył:Iwona Waliszewska, data: 18.06.2019 r., godz. 23.07