MIKOŁAJKI Z FILMEM

(Zam: 18.12.2019 r., godz. 23.14)
świąteczne seanse
Tradycją w naszej szkoły stały się już mikołajkowe wyjazdy do kina. Także w tym roku wszystkie klasy obejrzały w kinie Helios w Wołominie filmy, których fabuła skupia się wokół świąt Bożego Narodzenia. Dzieci z oddziału przedszkolnego i klas I-III bardzo podobała się animowana historia „Śnieżnej paczki”, w której zwierzęta z lisem Swifty na czele, próbują walczyć z topnieniem koła podbiegunowego. Uczniowie klas IV i V wzruszyli się wraz Ewą, tytułową bohaterką „Magicznych świat Ewy”, poznającą dziadka oraz angażując się w walkę o utrzymanie rodzinnego lasu. Uczniowie klas VI-VIII obejrzeli film o Luci, która marzy, by uczęszczać do międzynarodowej szkoły Mikołajów, gdzie dotąd mogli uczyć się tylko chłopcy.

Wytworzył:Iwona Waliszewska, data: 18.12.2019 r., godz. 23.14
Wprowadził:Iwona Waliszewska-Bulik, data: 18.12.2019 r., godz. 23.14