Ubezpieczenia

Informacja o limitach ubezpieczenia

Informacja o warunkach ubezpieczenia

Szanowni Państwo,
W roku 2019/2020 Rada Rodziców wybrała ubezpieczenie NNW w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Compensa.

Wszelkimi formalnościami w przypadku likwidacji szkody będzie się zajmować bezpośrednio Kancelaria Brokerska Modus,( tel. do sekretariatu 46/834 92 45) która będzie reprezentować poszkodowanego. Wszystkie dane kontaktowe, procedura zgłaszania szkód oraz Ogólne Warunki Ubezpieczenia znajdują się na stronie internetowej szkoły w zakładce ubezpieczenie.
Składka na ubezpieczenie wynosi 50 zł. Polisa obowiązuje od 1 września 2019 roku.
Oferta została rozszerzona wg zgłaszanych przez Państwa potrzeb m.in. uszkodzenie okularów korekcyjnych, zwrot kosztów operacji plastycznych, czy jednorazowe świadczenie ,
w przypadku wystąpienia szkody, nawet jeśli nie stwierdzono trwałego uszczerbku na zdrowiu.
Ostateczną decyzję odnośnie ubezpieczenia proszę podjąć do końca września.

Podpisane deklaracje wraz ze składką bardzo proszę o dostarczenie do sekretariatu od poniedziałku 16 września w godz. 8.00-16.00.

Wytworzył:brak danych, data: brak danych r., godz. brak danych
Wprowadził:Paweł Roguski, data: 13.09.2019 r., godz. 15.50
Ostatnia aktualizacja:Paweł Roguski, data: 13.09.2019 r., godz. 15.57