Spotkanie adaptacyjne w oddziale przedszkolnym

Data: 23.06.2022 r., godz. 21.35    1033
Dnia 8 czerwca 2022r. odbyło się spotkanie adaptacyjne dla Przyszłych Przedszkolaków i ich Rodziców, które będą uczęszczać do grupy przedszkolnej od 1 września w roku szkolnym 2022/2023.

Grupa przedszkolaków zaprezentowała inscenizację na podstawie utworu J. Brzechwy pt. „Kwoka”. Tematyka przedstawienia nawiązywała do tematu grzeczności i kulturalnego zachowania dzieci. Przedstawiony spektakl był finałem realizowanego programu edukacyjnego pt. „ABC dobrego wychowania”.

Na zakończenie przedszkolaki zatańczyły układ choreograficzny do utworu ZUMBA KIDS, zapraszając również do zabawy przyszłe przedszkolaki i wszystkich Rodziców. W podziękowaniu dzieci otrzymały dyplomy i upominki zasponsorowane przez rodziców. Na koniec Pani Dyrektor Małgorzata Szczepanik oraz wychowawczyni Pani Bożena Pszczółkowska przedstawiły kilka spraw organizacyjnych na nadchodzący rok szkolny.

Spotkanie upłynęło w miłej i radosnej atmosferze. Wszystkie dzieci były uśmiechnięte, a spotkanie dla nowych przedszkolaków przełamało bariery nieśmiałości i łatwiejszej adaptacji w grupie przedszkolnej i w szkole.